• 981141295
  • cmus.coruna@edu.xunta.es
 
  AVISOS

.

PROBAS DE ACCESO CURSO 2019-2020 CONVOCATORIA DE SETEMBRO

CONVOCATORIA (D.O.G.)

♦ SOLICITUDE ON-LINE

IMPRESO DE SOLICITUDE DE INSCRICIÓN PARA AS PROBAS

Especialidades de Dirección e Interpretación (Arpa,

Contrabaixo, Fagot, Guitarra, Piano, Baixo eléctrico, Batería, Trompeta-Jazz, Trombón-Jazz e Contrabaixo-Jazz).

 

– Formalización de inscricións: 22-24 e 29-31 de xullo, 2-3  de setembro
– Publicación provisional de admitidos ás probas: 4 de setembro
– Reclamacións contra a listaxe provisional de admitidos ás probas: 4 de setembro
– Publicación definitiva de admitidos ás probas: 5 de setembro
– Realización das probas: 6  de setembro 
– Listaxe provisional cualificacións: 9 de setembro
– Reclamacións: 9 de setembro
– Listaxe definitiva cualificacións: 11 de setembro
– Listaxe definitiva de admitidos por centro: 12 de setembro 
– Formalización de matrícula: 13 de setembro
 
PRÓXIMAS ACTIVIDADES

MASTER CLASS – PAQUITO D´RIVERA

26 DE XUÑO DE 2019

XOVES MUSICAIS

16 DE MAIO DE 2019, 20.00 H

JAM SESSION

16 DE MAIO DE 2019

 
  TRABALLOS FIN DE ESTUDOS

Calendario  TFE

CALENDARIO DE TFE’S

MAIO – XUÑO – XULLO  2019

TFE

JORGE GARCÍA RUBIO, VIOLÍN

2-VII- 2019, 20.00 H  AUDITORIO ANDRÉS GAOS

TFE

J. MANUEL GONZÁLEZ DÍAZ, GUITARRA

3-VII- 2019, 18.00 H  AUDITORIO ANDRÉS GAOS

TFE

MANUEL FANDIÑO PRADO, GUITARRA

4-VII- 2019, 13.00 H  AUDITORIO ANDRÉS GAOS

TFE

ALBERTO ROMERO PEDROSA, GUITARRA

5-VII- 2019, 13.00 H  AUDITORIO ANDRÉS GAOS

TFE

SERGIO DE LA OSSA JIMÉNEZ, GUITARRA

2-VII- 2019, 16.00 H  AUDITORIO ANDRÉS GAOS

TFE

CAYETANA MARIÑO PÉREZ, VIOLONCELO

3-VII- 2019, 11.00 H  AUDITORIO ANDRÉS GAOS

TFE

SUSANA PÉREZ FERNÁNDEZ, CLARINETE

3-VII- 2019, 20.00 H  AUDITORIO ANDRÉS GAOS

TFE

LUCAS COBO VIDELA, JAZZ GUITARRA

4-VII- 2019, 18.00 H  AUDITORIO ANDRÉS GAOS

TFE

DANIEL AMENEIRO REY, GUITARRA

5-VII- 2019, 16.00 H  AUDITORIO ANDRÉS GAOS

TFE

PABLO TERRAGA LIÑARES, GUITARRA

2- VII- 2019, 18.00 H  AUDITORIO ANDRÉS GAOS

TFE

ALVARO SIEIRA FERREIRA, PIANO

3-VII- 2019, 13.00 H  AUDITORIO ANDRÉS GAOS

TFE

PABLO MUÑÍZ VÁZQUEZ, TROMPETA

4-VII- 2019, 10.30 H  AUDITORIO ANDRÉS GAOS

TFE

MÓNICA GARCÍA BEREIJO, TROMPA

5-VII- 2019, 11.00 H  AUDITORIO ANDRÉS GAOS

TFE

MATÍAS COBO VIDELA, PIANO

5-VII- 2019, 18.00 H  AUDITORIO ANDRÉS GAOS